Úvod do cyklokrosové sezóny

05.10.2012 09:51

    Dne 22.září odstartoval seriál TOI TOI CUPU prvním závodem v Lošticích. Roli favorita potvrdil Radomír Šimůnek a na rychlé, technické trati zvítězil před Martinem Bínou a Lubomírem Petrušem. Petruš ještě loni hájil hlinecké barvy, ale letos využil nabídku od belgického týmu BKCP, kde podepsal čtyřletou smlouvu. Filip Adel, jako jediný hlinecký zástupce, se umístil na 18. místě.

    V Uničově 28. září, již nedal šanci svým soupeřům Martin Bína z ČEZU Tábor. Zvítězil před svými týmovými kolegy Michaelem Borošem a Jakubem Skálou. Hlinecký Filip Adel skončil na místě 17. 

    Téměř při stejné konkurenci se Adelovi dařilo lépe o víkendu ve slovenské Udiče poblíž Půchova. Filip obsadil v sobotu jedenáctou a v neděli dvanáctou příčku. Po oba dny na Slovensku potvrdil výbornou formu na začátku sezóny Martin Bína a v obou závodech zvítězil. 

    V Hlinsku se pojede 4. závod seriálu TOI TOI CUP 13. října tradičně v parku a v okolí sportovního areálu Olšinky. Závod začíná startem mládežnických kategorií v 10.45 a hlavní kategorie odstartuje ve 14.00 hodin.