Holé Vrchy a Madiswil

23.11.2012 13:55

Domácí část cyklokrosové sezóny pokračovala závodem 17. listopadu vě městě Holé Vrchy u Mladé Boleslavi. Zvítězil letos suverénní Martin Bína z Čezu Tábor. Hlinecký Filip Adel obsadil 15. místo. V Holých Vrších a i týden předtím v Kolíně startovala v kategorii žen hlinecká Pavlína Šulcová, která závodila za Merida Biking Team. Pavlína podala kvalitní výkon hlavně 17.11. v Holých Vrších, kde skončila na pěkném 4. místě.

Filip Adel tento víkend absolvoval kromě domácího ještě zahraniční závod. Ve Švýcarsku, tentokrát v Madiswilu, obsadil 14. příčku. Zde vystoupili na stupně vítězů kompletně Švýcaři. Zvítězil Marcel Wildhaber před Flückigerem a Zahnerem. Sezóna se blíží ke své polovině a to nejnáročnější období na cyklokrosaře teprve čeká. Věřme, že se hlinečtí fanoušci cyklokrosu dočkají kvalitních výsledků i v druhé půlce.