Písek v Kolíně, bahno ve Frenkendorfu

12.11.2012 20:00

Seriál cyklokrosových závodů pokračoval v sobotu 10. listopadu v Kolíně. Na písčité, ale rychlé trati podal hlinecký Filip Adel kvalitní výkon, když se z dvacáté pozice po startu propracoval až na průběžnou 10. příčku. Defekt zadního kola ho však odsunul na konečné 15. místo. Ani v tomto závodě nenechal o svých kvalitách zapochybovat táborský Martin Bína a v Kolíně zvítězil před domácím Tomášem Papratkou a svým týmovým kolegou Michaelem Borošem.

O den později startoval Filip Adel na dalším mezinárodním závodě ve švýcarském Frenkendorfu. I když se ani zde nevyhnul defektu (pro změnu předního kola), na těžké a rozbahněné trati obsadil v silné mezinárodní konkurenci pěkné 13. místo. V nedělním závodě zvítězil Francouz Farncis Mourey před domácím Švýcarem Simonem Zahnerem.